RIYA

RIYA – "plynout, v proudu"

Název RIYA má svůj původ ve staré řečtině. Pojem znamená "plynout, v proudu". U nové otočné židle odkazuje název na toto plynulé, bezpřechodové použití v open office: RIYA je na správném místě jak na klasickém pracovišti, tak v neformálních zónách pro meetingy, speciálních projektových oblastech nebo v Dock In Bays v DOCKLANDS.

Nová měřítka určuje "oblý" design RIYA, jazyk tvarů, který se prezentuje šarmantně a vědomě odmítá typicky chladný vzhled otočné židle. V životním prostoru kanceláře se stále více počítají sociální a emocionální aspekty: RIYA ztělesňuje tento "human touch" a má přispívat k tomu, aby se zaměstnanci v kanceláři cítili dobře.


RIYA – přizpůsobivá a všestranná


Mezi silné stránky RIYA patří přizpůsobivost: Jednoduchá obsluha a dvě varianty mechaniky podporují flexibilní použití otočné židle. V neteritoriální kanceláři nabízí RIYA s automatickou regulací hmotnosti všechny předpoklady pro střídavé využití. RIYA s klasickou synchronní mechanikou podporuje delší sezení na personalizovaném pracovišti. Bederní opěra páteře nepřináší pouze ergonomickou kvalitu, ale je také tvůrčí charakteristikou židle.

Graficky atraktivní a vědomě jednoduše zpracovaná jsou nastavovací tlačítka: jsou haptická i vizuálně intuitivně zaznamenatelná, a snadno se proto obsluhují.

"V naší práci chceme dosáhnout převážně technoidní estetiky, která v kancelářích dominuje,"
vysvětlují designéři Tom Lloyd a Luke Pearson. "RIYA je výsledkem tohoto kontinuálního designového procesu. RIYA odpovídá všem technickým požadavkům, přesto je však zvoucí a přátelská."

Design: PearsonLloyd

Ocenění:

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací