Designblok 2014

Designblok 2014 byl situován ve slavném pražském Grandhotelu Šroubek, později komunisty přejmenovaném na Hotel Evropa, Tento hotel na Václavském náměstí patří mezi secesní dominanty Prahy. V dobách své největší slávy udával tón luxusnímu hotelnictví a patřil k jednomu z nejvyhlášenějších gastronomických podniků v metropoli. Patřil rovněž mezi nejvyhledávanější hotely v Evropě.

Jeho současný stav je bohužel tristní, a je více než s podivem, že byl v plném provozu až do roku 2012, a to i přesto, že většina pokojů nemá koupelnu... Nicméně hotel nyní projde celkovou rekonstrukcí, a nezbývá než doufat, že bude jeho secesní duch a původní mobiliář zachován v maximální míře.

Situovat výstavu do hotelových pokojů je nápad hodný Designbloku...na druhou stranu umožnil přístup do prostor hotelu, které většina z nás neměla možnost dříve vidět. Avšak vytvořit atraktivní expozici na ploše necelých 15 m2 byla veliká výzva. Naše architektka Zuzana se s ní však naštěstí vypořádala skvostně, a byli jsme na naší expozici velmi pyšní :-). Koneckonců, posuďte sami na přiložených fotografiích. 

Děkujeme všem, kteří jste na naší expozici zavítali, Účast byla vysoká, a moc rádi jsme si s vámi povídali. Na výstavě jsme rovněž uzavřeli několik velmi zajímavých projektů. Vás ostatní rádi přivítáme na naší vzorkovně, kde jste kdykoli vítáni :-).

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky