Advokáti, poradci, konzultanti

Poradenské firmy, jako jsou advokáti, daňoví a účetní poradci, či společnosti zabývající se finančním poradenstvím, mají pro své podnikání specifické požadavky. Jejich kanceláře jsou určené ke každodennímu setkávání s klienty, avšak zároveň se v nich potřebují věnovat koncentrované práci. Skloubení těchto požadavků je vždy výzvou, ale s naším kancelářským nábytkem jsme je schopni velmi dobře uspokojit.

Kanceláře poradců jsou také součástí jejich image. Někdy mají vypadat velmi okázale, jindy zcela naopak skromně a účelně. Někdy mají být konzervativní, jindy velmi moderní. Vždy však mají naplňovat vysoké požadavky na funkčnost a praktičnost.

Jako specialisté na pracovní interiéry a design kanceláří jsme připraveni našim klientům z řad poradců pomoci při hledání nejlepší varianty pro jejich pracovní prostředí. Se širokým portfoliem našich produktů pak sebevědomě tvrdíme, že pro nás nebude problém nalezené varianty také realizovat. Velikost kanceláří pro nás nehraje roli. Se stejnou péčí se budeme věnovat kanceláři jak samostatného advokáta, tak velké advokátní firmy.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací