Design kanceláří

V ELANu vnímáme funkci navrženého prostředí s vyšší důležitostí než samotné nábytkové prvky. Zaměřujeme se proto zejména na celkové řešení pracovního prostoru.

Naši zkušení interiéroví designéři vám rádi představí možnosti optimálního řešení pro vaše prostředí. Vždy si vážíme možnosti být součástí procesu návrhu pracovního prostředí pro naše klienty. Do tohoto procesu vnášíme naše zkušenosti a znalosti, a společně s klientem hledáme optimální řešení. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho zájmy a potřeby, a samozřejmě i daný rozpočet.

Rádi se s vámi sejdeme k úvodní konzultaci, která je pro vás zcela nezávazná a je zdarma, stejně jako první návrhy, které pro vás připravíme. Další práce na variantách již může být zpoplatněna, avšak vždy po dohodě s vámi. A zejména - v případě realizace vám jakékoli poplatky za návrhy vždy odečteme z ceny.

Atypická řešení

Atypická řešení

Atypický nábytek, jako jsou například kuchyně nebo recepční pulty, vyrábíme v kooperaci s ověřenými…

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací