Kancelářské stoly

Pracovní stoly jsou základem každého pracoviště, ať je již jeho koncepce jakákoli. Nabízíme vám širokou škálu jejich provedení, od komoditních, cenově dostupných produktů, přes střední třídu, která vyniká skvělým designem a mimořádnou kvalitou, až po prestižní řady manažerského a kancelářského nábytku.

Kancelářské stoly BENE T-Platforma

Název této produktové řady není náhodný. Jedná se skutečně o platformu, modulární systém, kde je každá část stolu konfigurována samostatně. Výběr pracovních desek, materiálu povrchu, různých typů podnoží, široká barevná škála. Základnou je velmi stabilní, robustní kovová konstrukce. Deska je ke konstrukci připojena patentovaným klip-systémem, v němž není žádné šroubové spojení, což zvyšuje odolnost a trvanlivost stolu.

 Konstrukce pracovního stolu T-platform

Důležitou vlastností T-platformy je, že všechny prvky (kabelový management, paravany) jsou upevněny ke konstrukci stolu, nikoli k pracovní desce. Tím je dána vysoká stabilita stolu a zejména paravanu, která je vysoce nadprůměrná. Díky modularitě je systém velmi flexibilní a lze jej jednoduše přizpůsobit prostorovým možnostem. Vysoce kvalitní design T-platformy drží krok s dobou. Pracoviště vybavená řadou T-Platform lze neomezeně kombinovat a jsou vždy otevřená pro jakoukoli organizační změnu. Spojují v sobě nové technologie a lze je kombinovat do rozmanitých konfigurací pracoviště. Samostatnou kategorií je výškově nastavitelný stůl.

Kancelářské stoly BENE T-Liftdesk

 

T-Liftdesk je pracovní stůl s vynikající možností rychlého elektrického přestavení své výšky. Během chvíle je tak možné změnit klasickou výšku stolu ve stojací variantu, přičemž celá výbava stolu včetně počítače putuje spolu se stolem. Tato možnost je vynikající pro pracovníky trávící dlouhé hodiny u pracovního stolu, jako jsou designéři, programátoři, controlleři a podobně.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací