AURAY

Co vznikne, když se setká nadčasový design 21. století s mimořádně vyspělou technologií a precizní německou výrobou ? AURAY!

AURAY je nejelegantnějším možným spojením designu a technologie. Nadchne každé technické srdce nadčasovou technologií, precizností zpracování a citem pro detail. Nejkvalitnější možné materiály. Hliník od dodavatele vozů Bentley. Bezmála absence šroubových spojů, přičemž žádný není vidět, skrytá mechanika židle, odlehčenost designu zakrývající robustnost židle. Zkrátka mimořádné provedení mimořádného designu, který byl vyvinut ve spolupráci se studiem 2DODESIGN.

Každý kus AURAY je originál. Jeho sestavení probíhá ručně, a každý kus je před expedicí specielně testován. Hledáte prestižní ikonu pro Vaši manažerskou kancelář ? Právě jste ji našli...

AURAY. Vysoká zádová opěra, synchro mechaika s nastavením přítlaku opěry pro osoby s váhovým rozpětím 45 - 130kg, speciálně designované ovládací prvky, kožené područky. Pokud jsme Vás ještě nepřesvědčili, přidáme video ;-)

AURAY je model exklusivní třídy. Cena tomu odpovídá, ale poměr cena/kvalita zůstává zajímavý. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

AURAY je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací