BALANCE.CHAIR

BALANCE.CHAIR Pracovní místo budoucnosti na nás chystá úplně nové požadavky stran našeho působení a pohybu na pracovišti. Mnohem menší důraz je kladen na pracovní místo, mnohem vyšší naopak na flexibilitu a pohyb. Pracovní stůl má proměnlivou výšku, v průběhu dne se vyskytujeme na více místech, ale stále požadujeme pohodlí i ergonomii, pokud zrovna pracujeme...mají tyto protichůdné požadavky řešení ? Ano! BALANCE.CHAIR od König+Neurath.

BALANCE.CHAIR je pracovní židle budoucnosti dostupná již dnes. Je opravdu mimořádná, i proto je chráněná mnoha patenty...její vývoj byl dlouhý a nákladný. BALANCE.CHAIR nabízí pohodlé sezení, ale jednoduchou proměnou z ní uděláte židli pro vysoký polosed. Kolečka e automaticky zabrzdí, takže získáte pevnou oporu pro práci se zvýšenou pracovní deskou. Židle je ověnčena mnoha designovými oceněními prestižních institucí.

BALANCE.CHAIR je model vyšší třídy. Je to bez nadsázky židle budoucnosti, a cena tomu odpovídá. Je to však opravdová designová ikona, a v každé kanceláři se stane nepřehlédnutelnou prestižní záležitostí. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

BALANCE.CHAIR je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací