JET.II

JET.II je v současné době nejprodávanější kancelářskou židlí v portfoliu König+Neurath. Jednak díky zajímavému designu, jednak díky mimořádným možnostem nastavení ergonomie a komfortu sezení, a v neposlední řadě i díky v podstatě neomezeným možnostem konfigurace výbavy i barevného provedení této skvělé židle. A pokud máte pracovníky na přepážkách, můžete jim dopřád kvalitu JET.II dokonce i ve vysokém "Counter" provedení. JET.II  tak dokážeme přizpůsobit každé kanceláři, a nejen to...JET.II se stane její designovou ikonou.

JET.II je vybavena synchronním mechanismem vyvinutým speciálně pro tuto židli. Váze uživatele se může přizpůsobit buď manuálním nastavením, nebo systémem automatického přizpůsobení váze sedícího (příplatková výbava). Sedák i opěra se pohybují v dokonalém souladu, a tělo je rádo následuje. Zádová opěra je samozřejmě výškově nastavitelná a může být vybavena lumbární (bederní) podporou.

JET.II je model střední třídy, a je k dispozici za velmi zajímavé ceny. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

JET.II je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací