JET.III

Židli JET.III je horká novinka, kterou König+Neurath představil na veletrhu Orgatec 2018 jako modelovou řadu pro roky 2019/2020. Byla vyvinuta na základě rozsáhlých studií požadavků zákazníků tak, aby uspokojila každého uživatele v maximální možné míře. Její zádová opěra kopíruje anatomické zakřivení páteře, a samozřejmě je nastavitelná podle výšky uživatele. To je nejen velice pohodlné, ale dokonale to podporuje tělo v každém jeho pohybu.

JET.III je vybavena synchronním mechanismem vyvinutým speciálně pro tuto židli. Ano, víme, že tuto větu máme u všech židlí od König+Neurath. Jenže, ona je to pravda. Tato německá firma si jako jedna z velmi mála výrobců na trhu veškeré komponenty svých židlí vyrábí sama, a může si proto dovolit ten luxus vyvinout pro každý model speciálně navrženou mechaniku. Je velmi snadno nastavitelná jak co do výšky opěry i sedáku, tak co do nastavení síly zádové opěry. Zádová opěra může být vybavena lumbární (bederní) podporou.

JET.III má již ve standardu nosnost 150kg (!). Její sedák může mít nastavení negativního sklonu ve dvou úrovních, 4° a 8°. To jí pasuje na nejergonomičtější židli na trhu.

JET.II je model střední až vyšší střední třídy, a je k dispozici za velmi zajímavé ceny. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

JET.II je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Podívejte se, co o židli JET.III říká Ludwig König, vedoucí divize kancelářských židlí, a pokračovatel Dynastie König (video v němčině s anglickými titulky):

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací