JET.ONE

JET.ONE je vybavena synchronním mechanismem vyvinutým speciálně pro tuto židli. Sedák i opěra se pohybují v dokonalém souladu, a tělo je rádo následuje. Vysoký úhel otevření umožňuje sedícímu zaujmout i komfortní odpočinkovou polohu v polosedu. Zádová opěra je samozřejmě výškově nastavitelná a může být vybavena lumbární (bederní) podporou.

JET.ONE je základní model, a je k dispozici za atraktivní ceny. Je to modulární produktová řada, a je tak k dispozici v různých úrovních výbavy a mnoha barevných provedeních. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

JET.ONE je model prověřený roky, zákazníci ji využívají ve stovkách tisíc kusů. Jako všechny židle König+Neurath, i JET.ONE je kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací