LAMIGA

LAMIGA Ani nám to nemusí nikdo říkat, naše tělo to ví moc dobře. Práce v sedě pro něj není nejlepší. Proto věnoval König+Neurath tolik úsilí výzkumu zdravého sezení, a proto spolupracoval se specialisty z různých oborů, aby jeho vývoj směřoval ke kvalitním, nadčasovým řešením. Jedním z nejvýznamnějších výsledků této práce je LAMIGA. Vysoce flexibilní kancelářská židle vytvořená ve spolupráci s ITO®DESIGN.

LAMIGA se pyšní mimořádně flexibilní zádovou opěrou, která následuje každý pohyb těla, čímž zaručuje mimořádné pohodlí ve spojení s ergonomií zad. Flexibilita je nastavitelná jedinečným zařízením zvaným ERGO-DISC. A něco málo navíc...standardní nosnost této židle je až 150kg. Vysoký úhel otevření pro maximální sklopení zádové opěry, a tím vysoké pohodlí v odpočinkové poloze. Flexibilní předek sedáku pro zvýšené pohodlí a zlepšení krevního oběhu nohou. Nastavitelná bederní opěra. 4D područky. ERGO-DISC pro nastavení flexibility zádové opěry. Potřebujete více argumentů...:-) ?

LAMIGA je model vyšší střední třídy. Cena tomu odpovídá, ale poměr cena/kvalita zůstává zajímavý. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

LAMIGA je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací