OKAY.II

OKAY.II Pro dlouhé dny v práci kdy se skutečně potřebujete koncentrovat. Tato židle zbaví vaše záda napětí a poskytne vám oporu přesně v místech, kde ji potřebujete. Ergonomický profil zádové opěry je speciálně profilován v bederní oblasti. Jakkoli je téměř neviditelná, v zádové opěře je integrovaná asymetrická lumbární (bederní) opěra, a hraje velmi důležitou roli v celé ergonomické funkčnosti židle. Lze ji nastavit na každé straně nezávisle jak co do výšky, tak co do její hloubky, a tím lze podle potřeby měnit působení na jednotlivé oblasti beder a bederních meziobratlových plotének.

OKAY.II je vybavena speciálním VSP synchronním mechanismem s virtuálním středem otáčení, vyvinutým speciálně pro tuto židli. Sedák i opěra se pohybují v dokonalém souladu, a tělo je rádo následuje. 

OKAY.II je model vyšší střední třídy, a je k dispozici za zajímavé ceny. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

OKAY.II je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací