SKYE

Manažerská židle SKYE je pravděpodobně nejpohodlnější židle na trhu. Vážně. Její zádová opěra má naprosto mimořádný design, který se skvěle přizpůsobí bezmála každým zádům. Mimořádně velký úhel záklonu sedáku (47°!) nabízí neuvěřitelné pohodlí v odpočinkové poloze. Pokud si nechcete SKYE kupovat, dáme vám dobrou radu. Nesedejte si do ní... Pocit sezení ve SKYE je totiž natolik jiný, že jakmile se posadíte, nechcete vstát...

SKYE Vám nabízí velké možnosti personalizace. Máte rádi chromové konstrukce ? Není problém. Raději černé ? I Vám vyhovíme. Bílou nebo černou síťovinu v zádové opěře ? Různé barvy sedáku ? Nic z toho není problém, a to jsme ještě nezačali židli opravdu konfigurovat.

SKYE Nastavení úrovně přítalku zádové opěry je velmi snadné a rychlé. Celkové přizpůsobení židle je na tom podobně. Židle má standardní nosnost do 150kg. Hlavová opěra je nastavitelná ve dvou rovinách. Područky jsou široce nastavitelné s velmi měkkou opěrnou zónou. Je toho ještě více...ale co, přijďte se posadit ;-).

SKYE je model manažerské třídy. Cena tomu odpovídá, ale poměr cena/kvalita zůstává zajímavý. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

SKYE je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací