TENSA.NEXT

TENSA.NEXT Design této židle vychází z jednoduché premisy. Sezením trávíme mnohem více času, než na co je naše tělo stavěné. Když to tedy tak je, co kdybychom měli židli, která nám zajistí kvalitní ergonomické sezení s dostatkem pohybu a aktivity ? TENSA.NEXT zajišťuje revoluční 3D sezení s umožněním pohybu do všech směrů.

TENSA.NEXT je vybavena synchronním mechanismem vyvinutým speciálně pro tuto židli. Sedák i opěra se pohybují v dokonalém souladu, a tělo je rádo následuje. Zádová opěra je samozřejmě výškově nastavitelná a může být vybavena lumbární (bederní) podporou.

TENSA.NEXT je model vyšší střední třídy, a je k dispozici za zajímavé ceny. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

TENSA.NEXT je jako všechny židle König+Neurath kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací