VALYOU

VALYOU má vyjímečný podíl kvalita / design / cena. Portfolio kancelářských židlí König+Neurath je až neuvěřitelně široké, a VALYOU je její základní úrovní. Nebyl by to ale König+Neurath, aby i tato základní židle nebyla navržená s mimořádným citem pro design a užitnou hodnotu, a aby i její provedení nenabízelo nadstandardní kvalitu. Ideální židle pro sdílená pracoviště, pro start-upy či začínající firmy, ale kdoví, třeba je ideální židlí i právě pro vás...?

VALYOU je vybavena synchronním mechanismem vyvinutým speciálně pro tuto židli. Sedák i opěra se pohybují v dokonalém souladu, a tělo je rádo následuje. Zádová opěra může být vybavena lumbární (bederní) podporou.

VALYOU je základní model, a je k dispozici za atraktivní ceny. Je to modulární produktová řada, a je tak k dispozici v různých úrovních výbavy a mnoha barevných provedeních. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku, popřípadě se s vámi sejdeme u nás na vzorkovně a židli Vám předvedeme.

VALYOU je kompletně vyráběna ve výrobním závodě ve Frankfurtu, a všechny díly jsou tak Made in Germany. I proto na ni poskytujeme plnou záruku v délce 5 let.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací