Lobby, zóny

Aniž bychom snižovali náš význam v oblasti 'klasického' kancelářského nábytku a designu kanceláří, nábytek pro zóny a lobby je naší skutečnou doménou. Vzhledem k tomu, že mimořádně intenzivně sledujeme trendy v oblasti vývoje pracovního prostředí, zachytili jsme potřebu speciálního nábytku pro multifunkční zóny jako jedni z prvních, ihned na ně zareagovali, a od té doby si neustále udržujeme náskok na trhu.

Naše řada soft-seatingu Coffice je na trhu již déle než 10 let, a stále patří k nadčasovým a populárním řešením. Nábytek řady PARCS je dnes nejznámějším zónovým nábytkem, a tuto řadu neustále rozšiřujeme.

Nábytek pro zóny má své specifické požadavky, a není řešitelný použitím prvků pro obývací pokoje. Kancelářský soft-seating je pevnější, aby se do něj člověk nezabořil, cítil se pohodlně, a aby ani dámy v sukních neměly problém se pohodlně usadit... Důraz je kladen rovněž na jeho designové, ale i akustické vlastnosti, které hrají v kancelářích velkou roli. Vysoké požadavky jsou kladeny také na jeho trvanlivost. My na tento nábytek poskytujeme plnou záruku v délce 5 let i při použití ve veřejných prostorách.

Multifunkční zóny jsou dnes již neodmyslitelnou součástí moderního pracovního prostředí. Obraťte se na nás, využijte našich dlouhodobých zkušeností.

Reference

Letiště Václava Havla, Praha

Letiště Václava Havla, Praha

Letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni

Google Praha

Google Praha

Realizace pražské centrály společnosti Google.

T-mobile, a.s., Praha

T-mobile, a.s., Praha

Ve firemní prodejně společnosti T-mobile, umístěné v její centrále v Praze 4-Roztylech jsme měli příležitost realizovat Data showroom.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací