Pojišťovna DAS

Společnost DAS pojišťovna a.s. je naším dlouholetým klientem. Realizace její nové pražské centrály byla velkou výzvou. Společnost se do BB Centra nastěhovala v roce 2012, a již tehdy vznikl velmi kvalitní design prostor. Protože DAS velmi lpí na kvalitě pracovního prostředí, rozhodla se v roce 2017 pro komplexní redesign a zároveň i pro rozšíření prostor své centrály.

Společnost ELAN Interior pracovala na projektu jako autor a architekt celkového interiérového designu, i jako garant a dodavatel realizace interiéru.

Díky vynikající spolupráci s klientem jsme mohli navrhnout a realizovat pracovní prostředí, které je velmi svěží, moderní a patří mezi nejzajímavější realizace posledních let. V návrhu byl kladen velký důraz na multifunkční zóny, podobně jako na celkovou funkčnost prostoru. Významnou pozornost jsme věnovali rovněž akustice veškerých prostor. Pro pracovníky call centra jsme navíc vytvořili i relaxační místnost ticha. V nově otevřené části prostor vzniklo velmi zajímavé a variabilní konferenční centrum.

Spolupráce s DAS je pro nás mimořádná a velmi si jí vážíme.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací