Realizace recepce BEL sýry

Recepce společnosti je velmi důležitým prvkem pracovního prostředí. Zprostředkovává entrée do firmy, a jak navenek tak dovnitř vyjadřuje priority a hodnoty firmy. Recepce v kvalitě, jakou si objednala společnost BEL sýry, pak dává firemnímu sídlu mimořádný a nezapomenutelný ráz. 

Recepce je provedena z konstrukčních bloků imitujících trámový masiv. Poskytuje prostor pro dvě recepční. Celek je proveden v bílém laku s vysokým leskem.

Grafika na stěně za recepcí byla velkou výzvou. Architektonický záměr se nám od první chvíle líbil, provedení je v lakovaných samostatných lamelách, které v různých úhlech pohledu poskytují různé pohledy, vždy však ale ponechávají logo zřetelné. Konstrukčně se jednalo o velkou výzvu. Přesně spasovat takto velký celek z jednotlivých lamel není technologicky nic jednoduchého. Provedení se však podařilo zvládnout bez nejmenší chybičky, a jsme tak na tuto recepci velmi pyšní :-).

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací