Výprodej kancelářského nábytku

Na této stránce naleznete seznam nábytkových prvků, které nabízíme ve výprodeji. Jedná se většinou o předváděcí kusy ze vzorkovny, nebo z prezentací v rámci projektových nabídek. U každého prvku je uveden popis a doba použití.  Zboží prodáváme jak stojí a leží. Záruční doby jsou uvedeny v popisu. Záruka se nevztahuje na poškození či opotřebení uvedená k datu prodeje. Pokud není uvedeno jinak, je k dispozici jeden kus nebo jedna sestava.

Uvedený kancelářský nábytek máme skladem, a jsou ihned k odběru na našem skladě v Praze 9. Pokud budete mít zájem o dopravu, popřípadě instalaci, napište to prosím rovněž do e-mailu. Rádi vám tyto služby zajistíme, jen prosím vezměte na vědomí, že nejsou zahrnuty v ceně.

Pokud máte o některý z prvků zájem, napište nám prosím na kontaktní e-mail info@bene-praha.cz , popřípadě vyplňte formulář níže. Do e-mailu prosím uveďte název vybraného prvku, eventuálně počet kusů. Obratem vám odpovíme.

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho odborníka. První návrh interiéru ZDARMA.


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací